Cingöz Recai
Ultra Hd

Cingöz Recai

Cingöz Recai izle"Cingöz Recai," 2017 yapımı Türk aksiyon ve suç filmidir. Yönetmenliğini Onur Ünlü yapmıştır. Film, Peyami Safa'nın popüler roman serisi "Cingöz Recai"den uyarlanmıştır. Başrollerinde Kenan İmirzalioğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli yer almaktadır.

Cingöz Recai, namıdiğer "Kibar Hırsız," yeniden sahalara döner. Bu sefer büyük bir soygun planlamaktadır. Fakat planları sadece zengin bir iş adamının kasasındaki değerli bir parçayı çalmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda geçmişte ona ihanet eden düşmanı Hayalet'in peşindedir. Bu süreçte Recai, polis teşkilatının deneyimli ve inatçı başkomiseri Mehmet Rıza ve ekibi tarafından da takip edilmektedir.

Film, zekice planlanmış soygunlar, entrikalar ve karakterler arasındaki karmaşık ilişkiler üzerine kurulu. Hem aksiyon hem de gerilim unsurlarını barındıran yapım, aynı zamanda esprili diyaloglar ve karakterlerin dinamik etkileşimleriyle de dikkat çekiyor.

"Cingöz Recai," Türk sinemasının popüler kültür unsurlarından birini modern sinema teknikleriyle yeniden canlandırarak, izleyicilere nostaljik bir hikaye sunarken aynı zamanda günümüz sinema teknolojilerini ve anlatım tarzlarını kullanarak güncel bir film deneyimi sunmaktadır.Cingöz Recai izle

 82İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.