Dünya’nın Kurtuluş Günü
Ultra Hd

Dünya’nın Kurtuluş Günü

Yıldızları yutan dev bir uzaylı gökten çıkmıştır ve Dünya'nın geleceği tehlikededir.

"Dünya'nın Kurtuluş Günü" filmi, 1996 yılında yönetmenliğini Roland Emmerich'in yaptığı ve başrollerinde Will Smith, Jeff Goldblum ve Bill Pullman'ın yer aldığı bir bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Film, Dünya'nın uzaylı bir saldırıya maruz kalması ve insanlığın bu saldırıya karşı verdiği mücadeleyi konu alır.

Filmde, uzaylılar tarafından dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen yıkıcı saldırılar sonucunda bir grup insan, insanlığın varlığını tehdit eden bu güçlü düşmanla nasıl başa çıkacaklarını öğrenmek zorundadır. Başkanın (Bill Pullman) liderliğindeki birlik, düşmanı yenmek için bir araya gelirken, Will Smith'in canlandırdığı pilot ve Jeff Goldblum'un canlandırdığı bilgisayar uzmanı karakterler de kritik roller üstlenirler.

"Dünya'nın Kurtuluş Günü", etkileyici özel efektleri, heyecan verici aksiyon sahneleri ve ikonik diyaloglarıyla bilinir. Geniş bir izleyici kitlesi tarafından sevilmiş ve birçok kişi tarafından bilim kurgu türünün klasiklerinden biri olarak kabul edilmiştir.

 162İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.