damsel izle
Damsel izle
İncele
Damsel izle
Türkçe Dublaj
Damsel Filmi 4K HD İzle"Damsel" 2018 yılında vizyona giren bir Western komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini David ve Nathan Zellner kardeşler üstlenmiştir. Başrollerinde Robert Pattinson, Mia Wasikowska ve David Zellner bulunmaktadır.Film, klasik Western film tarzında bir hikayeyi çağdaş bir bakış açısıyla ele alır. Robert Pattinson karakteri Samuel Alabaster olarak, Mia Wasikowska'nın canlandırdığı Penelope'ye aşık olan bir genç adamdır. Penelope'nin kaçırıldığına inanarak onu kurtarmak için yola çıkar. Ancak, gerçeklerin beklentilerinin ötesinde olduğunu keşfeder ve hikaye beklenmedik bir dönüş alır."Damsel", klasik Western unsurlarını absürt bir mizahla harmanlayarak alışılmadık bir Western deneyimi sunar. Film, eleştirmenlerden karışık eleştiriler almıştır, ancak Robert Pattinson ve Mia Wasikowska'nın performansları genellikle övgüyle karşılanmıştır.Damsel Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  • IMDb 6.3
  • 210
  • 0
Damsel
İncele
Damsel
Türkçe Altyazı
Damsel İzleDünya Evine giren genç mutlu bir çift. Oldukça yakışıklı bir erkek ile evlenen güzel bir kadın. Ateş püskürten ejderhaya karşı ölüm kalım mücadelesi. Zorlu bir süreç başlar. Yakışıklı erkeği evlendikten sonra farklı yüzleri ile tanışır.Yorumlarınızın için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Damsel - Keyifli seyirler.
  • 113
  • 0
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.