Silber ve Rüyalar Kitabı izle
1080P

Silber ve Rüyalar Kitabı izle

Silber ve Rüyalar Kitabı 2023 film izle
Film izle sayfamızda Silber ve Rüyalar Kitabı filmi Türkçe Dublaj ve altyazılı yayınlandı. Full hd film izleme keyfini bizimle yaşayın.

Filmin Konusu
Film, baş karakter Liv Silber'in etrafında dönüyor. Liv, annesiyle birlikte yeni bir eve taşındıktan sonra, esrarengiz ve gizemli rüyalar görmeye başlar. Bu rüyalarda tanımadığı insanlarla karşılaşır ve onlarla gerçek hayatta da yolları kesişir. Liv, rüyaların kapısını aralayarak, sırlarla dolu bir dünyaya adım atar ve bu dünyada büyüleyici maceralara atılır. Bu süreçte, rüyaların ve gerçek dünyanın sınırlarını keşfeder.

Film, izleyicilerden ve eleştirmenlerden genel olarak olumlu yorumlar almıştır. Özellikle görsel efektler, rüya sahnelerinin yaratıcı kullanımı ve kitabın ruhunu yansıtmasıyla beğeni toplamıştır. Oyunculuk performansları ve filmin atmosferi de övgü alan diğer unsurlardır.

 127İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.