A Million Miles Away  izle
Ultra Hd

A Million Miles Away izle

A Million Miles Away izleJosé, azmi, kararlılığı ve ailesinin desteğiyle imkânsız hedefine ulaşmayı başarıyor.
Görünüşe göre Jennifer Reeder'ın yönettiği 2014 bağımsız drama filmi "A Million Miles Away" filminden bahsediyorsunuz. Film, bir punk grubu kuran ve bir yetenek yarışmasına hazırlanırken kişisel mücadeleleriyle yüzleşen bir grup genç kızın etrafında dönüyor. Hikaye arkadaşlık, kimlik ve ergenliğin zorluklarını araştırıyor. "Bir Milyon Mil Uzakta" gençlik deneyimlerini özgün bir şekilde tasvir etmesi ve dokunaklı hikaye anlatımıyla övgü aldı.A Million Miles Away izle

 93İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.