Astérix – Le Secret de la Potion Magique
Ultra Hd

Astérix – Le Secret de la Potion Magique

hd film izle Astérix – Le Secret de la Potion Magique "Astérix – Le Secret de la Potion Magique" (Astérix: Sihirli İksirin Sırrı), Asterix çizgi roman serisinin Fransız animasyon filmidir. Yönetmenliğini Alexandre Astier ve Louis Clichy yapmıştır. Film, 2018 yılında gösterime girmiştir.

Filmin konusu, Galyalı kahramanlar Asterix ve Obelix'in büyücü Druid Panoramix'in saklı formülünü öğrenmek için maceraya atılmasını anlatır. Panoramix, Galya köyündeki herkesi güçlü kılan sihirli iksiri hazırlayan tek kişidir. Ancak, yaşlanmaya başladığını fark eder ve iksirin formülünü gelecek nesillere aktarmak için bir yol bulmak zorundadır. Bu arada, köydeki Romalılar, iksiri ele geçirme planları yapmaktadır.

"Astérix – Le Secret de la Potion Magique", Asterix serisinin hayranlarına nostaljik bir deneyim sunarken, yeni izleyicilere de eğlenceli bir macera sunar. Renkli karakterler, esprili diyaloglar ve heyecan verici sahnelerle dolu olan bu film, Fransız çizgi roman geleneğini animasyon formunda modern bir şekilde sunar.hd film izle Astérix – Le Secret de la Potion Magique

 97İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.