Road House
720P

Road House

"Road House", 1989 yapımı bir aksiyon filmidir. Başrollerinde Patrick Swayze, Kelly Lynch, Sam Elliott ve Ben Gazzara yer almaktadır. Film, bir barda işlenen suçlarla başa çıkan ve barda güvenliği sağlamak için tutulan bir "bouncer" olan Dalton'ın hikayesini anlatır.

Dalton, bir gece kulübünde güvenlik şefi olarak işe alınır ve kısa sürede yerel suç çetesinin hedefi haline gelir. Dalton, suçlularla savaşırken aynı zamanda bir aşk ilişkisi yaşar ve birçok tehlikeli durumla karşı karşıya kalır.

"Road House", aksiyon sahneleri, dövüş sekansları ve Patrick Swayze'nin performansıyla dikkat çeken bir film olarak bilinir. Özellikle 80'lerin aksiyon filmleri sevenler için klasikleşmiş bir yapım olarak kabul edilir.

 117İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.