The Devil’s Confession: The Lost Eichmann Tapes
1080P

The Devil’s Confession: The Lost Eichmann Tapes

The Devil’s Confession: The Lost Eichmann Tapes izleBir devrin sahibi Naziler , Davaları halen daha sürmektedir.
Eichmann davasının açılmasından birkaç hafta önce, Adolf Eichmann’ın Hollandalı Nazi gazeteci Willem Sassen ile yaptığı konuşmalarını gizlice mahkemeye taşır.

"The Devil’s Confession: The Lost Eichmann Tapes" adında bir film veya belgesel hakkında elimde bilgi bulunmuyor. Ancak, "The Devil's Confession" adı verilen ve Eichmann ile ilgili kayıp ses kayıtlarını ele alan bir belgesel veya film olabileceğini düşünebilirim.

Adolf Eichmann, II. Dünya Savaşı sırasında Nazi Almanyası'nın SS subaylarından biriydi ve Yahudi soykırımını organize eden isimlerden biriydi. Eğer bu belgesel veya film varsa, Eichmann'ın itiraflarına ve savaş suçlarına ilişkin kayıp ses kayıtlarına odaklanabilir. Ancak, daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, belgeseli veya filmini bulmak için daha detaylı araştırma yapmanız gerekebilir.The Devil’s Confession: The Lost Eichmann Tapes izle

 100İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.