The End We Start From
1080P

The End We Start From

Londra sel sularına maruz kalır. Bir hamile kadın dramatik bir şekilde çocuk dünyaya getirir. Dünya'ya getirmiş olduğu bu bebeğini ilk olarak doğurmaktadır.

Londra sel suları" ifadesi, Londra'nın yağışlar veya nehir yataklarındaki taşmalar nedeniyle yaşadığı sel olaylarını işaret eder. Londra gibi büyük bir şehir, zaman zaman şiddetli yağışlar veya nehirlerin taşması gibi doğal afetlere maruz kalabilir.

Londra'nın coğrafi konumu ve Thames Nehri'nin varlığı, şehri sel riski altında bırakabilir. Özellikle şiddetli yağışlar veya gelgitlerle birleştiğinde, Thames Nehri taşarak çevredeki bölgelere su baskınlarına neden olabilir.

Londra'da sel sularıyla başa çıkmak için çeşitli altyapı projeleri ve sel önleme önlemleri uygulanmaktadır. Bunlar arasında sel duvarları, nehir yataklarının düzenlenmesi, suyu yönlendirmek için yapılan kanallar ve pompalama sistemleri gibi önlemler bulunmaktadır. Bu önlemler, sel riskini azaltmaya ve Londra'nın yaşayanlarını korumaya yardımcı olmaktadır.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The End We Start From -{orjinalisim} Keyifli seyirler.

 113İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.