Wonka
1080P

Wonka

Wonka Türkçe Altyazı 1080P İzleÇikolata dükkanı açma hayali olan Willy Wonka dünyanın dört bir yanına seyahat ederek tüm çikolata markalarını ve üretim şekillerini görmek ister. İnsanların keyifle her zaman yediği çikolata ürünü Wonka'nın başına büyük bela olmaktadır. Wonka ünlü çikolata mafyası ile ters düşer. Wonka çikolata kartelleri ile başı büyük belaya girer ve çıkmak bir yola girerken başına büyük belalar alır. Küçük Noodle ve tuhaf Umpa Lumpaların desteği ile Wonka, çikolatalarının insanlara ulaşması için her yolu dener.Wonka İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli

 87İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
TRFilmizle Sitesinde yer alan tüm içerikler çeşitli paylaşım sitelerine yüklenmiş kaynaklardan alınmıştır ve site sunucusu üzerinde video/film/döküman içeriği bulunmamaktadır. 5651 sayılı kanunun 5. maddesinde belirtildiği üzere yer sağlayıcı olan bir web sitesi yönetiminin hukuka aykırılık teşkil edebilecek içeriklerin asıl kaynağını kontrol etmeye ilişkin yükümlülüğü yoktur. TRFilmizle.NET film izle kendi sunucularında herhangi bir video içeriği barındırmadığından bu konuda bir telif hakkı sorumluluğu kabul etmemektedir. Telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz video/film/döküman/içerikler için telif hakkını ispat eden belgelerle birlikte iletişime geçebilirsiniz. Telif hakkına ilişkin belgeler doğrulandıktan sonra ilgili içerikler site üzerinden kaldırılacaktır. iletişim için [email protected] mail adresini kullanınız. BİZİMLE HIZLI İLETİŞİM İÇİN YORUM KULLANABİLİRSİNİZ.